بررسی محصولات EzGro Garden b

اگر در باغبانی تازه وارد هستید و به دنبال راهی آسان برای پرورش مواد غذایی ارگانیک هستید ، من راه حل مناسبی برای شما دارم. در این مقاله من به شما یک مرور باغ EzGro در زندگی واقعی می دهم. این اولین سیستم هیدروپونیک بود که خانواده من از آن استفاده کردند. ما هنگام خرید باغ EzGro تازه کار کامل بودیم. باید اعتراف کنم ، این سیستم همان چیزی بود که سفر باغبانی ما را آغاز کرد. پس از چندین سال لذت بردن از برداشت توت فرنگی ما را گرفتار کرد! اگر برای یادگیری بیشتر در مورد باغ EzGro آماده هستید ، برای کسب اطلاعات عالی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

باغ EzGro چیست؟

باغ EzGro یک سیستم هیدروپونیک ساده و با نگهداری کم است. باغ های EzGro سیستم های بسیار کارآمدی هستند که به حداقل فضای نیاز دارند و نگهداری آنها بسیار کم است. شاید تعجب شما باشد اگر بدانید که سیستم های هیدروپونیک در واقع نسبت به باغ های پایه خاکی آب کمتری مصرف می کنند. هر چند درست است

EzGro دو نوع سیستم مختلف را ارائه می دهد: باغ آویز در فضای باز و باغ پاسیو. اگر شما یوکا آماده شروع پرورش غذای سالم و ارگانیک درست در پاسیوی خود هستید ، باید یک باغ EzGro را در نظر بگیرید. اگر ما بتوانیم این کار را انجام دهیم ، شما هم می توانید!

باغ پاسیو EzGro

من نمی خواهم چیزی را در این بررسی باغ EzGro کنار بگذارم ، بنابراین اجازه دهید با صحبت کردن در مورد باغ پاسیو EzGro شروع کنم. باغ پاسیو یک باغ عمودی جمع و جور است که برای استفاده در پاسیو یا عرشه شما طراحی شده است. قد آن 4 فوت است و می تواند در هرجای 20 تا 80 گیاه رشد کند. هنگام خرید کیت پاسیو باغ ، تمام آنچه را که برای شروع رشد سریعاً لازم دارید به دست خواهید آورد. تمام آنچه برای خرید نیاز دارید بذر است! هنگامی که مخزن را پر کردید و تایمر را تنظیم کردید ، این سیستم عملاً خودش اجرا می شود. کاملاً خودکار است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که هر 10-14 روز یکبار مخزن را بررسی کنید. شما به راحتی مخزن را با آب پر می کنید و مواد مغذی را اضافه می کنید ، همین!

نکته جالب در مورد باغ پاسیو EzGro این است که می توان از آن در فضای داخلی نیز استفاده کرد. بنابراین اگر اتاق آفتاب گیر یا پنجره آفتابی با نور طبیعی فراوان داشته باشید می توانید از هوای سخت زمستان جلوگیری کنید.